شومینه سنگی و باربیکیو

بی شک عضو جدا نشدنی روف گاردن ها، خانه های ویلایی و یا آپارتمان های امروزی شومینه سنگی و باربیکو است. انواع مختلفی از سیستم های به روز گرمایشی و همچنین پخت کباب در بازار موجود است. اما علت استفاده است شومینه سنگی و باربیکیو ها علاوه بر امکانات مناسب، داشتن جلوه بصری و زیبایی آنهاست. به همین دلیل است که در ویلا ها، روف گاردن ها و بالکن های آپارتمان ها از آنها استفاده میشود.

fireplace

اما اجرای شومینه سنگی و باربیکیو نیاز به دانستن یک سری اصول و قواعد دارد. افرادی که بازسازی و یا دکوراسیون خارجی انجام می دهند، اغلب با این اصول آشنایی دارند. شما هم برای اجرای شومینه سنگی و باربیکیو، حتما از افرادی که تخصص دارند، کمک بگیرید.

انواع مختلفی از شومینه سنگی و باربیکیو وجود دارد که در ظاهر و عملکرد با هم متفاوت هستند. بنابراین بر اساس نیاز خود، دکوراسیون محیط اطراف و کارایی های مد نظر ، با مشاوران ما مشورت کنید و سپس آن را اجرا کنید.

همچنین شومینه سنگی و باربیکیو ها به انواع مختلفی از جهت سوخت مصرفی نیز طبقه بندی میشوند. برای مثال گازی ، چوبی، ذغالی، برقی و غیره.

gas fireplace
شومینه سنگی گازی
stone barbique
باربیکیو سنگی
fireplace
آتشدان ، با قابلیت اجرا بر روی روف گاردن ها
fireplace
آتشدان ، با قابلیت اجرا بر روی روف گاردن ها

تصاویر قرار داده شده فقط چند نمونه از شومینه و باربیکیو بود، اما بر اساس نیاز شما طراحی و اجرا میگردد. تصاویر و یا طرح مد نظر خود را برای ما بفرستید و از ما مشاوره بگیرید و در صورت امکان اجرا برای شما اجرا شود.