سقف و سایبان

یکی از مزایایی که سایبان ها نسبت به آلاچیق ها و پرگولا ها دارند این است که، سایبان ها نیاز به ساختن و کار عمرانی نیاز ندارد و عموما بصورت آماده برای شما آورده میشوند تا در محلی قرار بگیرند و نصب شوند. و بیشتر آن ها امکان جابجایی به محل های دیگر را دارند که از این نظر برتری دارند.

در ادامه چند نمونه از سایبان ها برای محیط های مختلف از جمله پشت بام ها، حیاط ها و بالکن ها آورده شده است. شما میتوانید طرح مورد نظر خود را به ما اطلاع دهید و درصورتی که قابلیت اجرا داشت، سایبان مورد نظر شما را نصب و اجرا میکنیم.

نمونه ای از سایبان ها برای بالکن

balcony sunshade

نمونه ای از سایبان ها برای محوطه ی بیرونی ساختمان

backyard sunshade

سایبان های چتری

umbrella sunshade

سایبان های پارچه ای که امروزه خیلی مد شده

سقف و سایبان اتوماتیک

برای محافظت در برابر تابش شدید نور آفتاب و یا بارش شدید باران داشتن یک سایبان و یا سقفی بالای سر الزامی است. سایبان های سنتی را بصورت دستی و با صرف انرژی زیاد باز و بسته و تنظیم کرد. اما در سایبان ها و سقف های اتوماتیک این کار بصورت برقی و بدون صرف هیچ انرژی انجام می شود.

در مکان هایی که استفاده از سایبان و سقف برای کل مدت روز لازم نیست و یا برای امور خاص مجبور به استفاده از آنها میشویم. سایبان ها و سقف های اتوماتیک بهترین گزینه هستند. چراکه فقط با یک کلیک باز و بسته میشوند. سایبان های هوشمند، سایبان های برقی، سایبان های اتوماتیک پارچه ای، سقف متحرک پارچه ای، سایبان های متحرک سقف شیشه ای، سایبان بازویی اتوماتیک و سقف متحرک اتوماتیک از جمله انواع مختلف سایبان و سقف اتوماتیک می‌باشند. اجرای این نوع سایبان ها به مهارت و تخصص کافی احتیاج دارد و در غیر این صورت استفاده از سایبان به مرور زمان با مشکل مواجه می شود. برای جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی بهتر است نصب و نگهداری آن را به افراد با تجربه و متخصص بسپارید.

ما اینجا در ساختمان سبز آماده ایم برای نصب و نگهداری سقف و سایبان اتوماتیک مناسب به شما کمک کنیم.

automatic roof
automatic sunshade
automatic roof